Wyślij zapytanie
+48 61 89 81 300

Narzędziownia

Podczas realizacji zamówień składanych przez naszych Klientów korzystamy z własnej, bogato wyposażonej narzędziowni. Pozwala nam ona na urzeczywistnienie nawet najbardziej ambitnego projektu i wsparcie firm działających w dowolnych dziedzinach przemysłu.

Stawiamy na pełną kompleksowość oferowanych usług, dlatego każde zamówienia jest przez nas wykonywane od etapu projektowania do wytworzenia i obróbki. Narzędziownia stanowi niezbędne wsparcie dla całego procesu. Zwłaszcza że jest ona wyposażona w najnowsze narzędzia i systemy, dzięki którym jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Czym się zajmujemy?

W ALU-MET stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Narzędziownia z własnym zapleczem konstrukcyjnym pozwala nam na dostosowanie wykonywanych działań do indywidualnych potrzeb Klienta, a także konkretnych kryteriów i wymagań stawianych przez wybraną gałąź przemysłu. W naszej ofercie znajduje się między innymi:

  • Wykonywanie narzędzi wspomagających produkcję,
  • wykonanie form ciśnieniowych,
  • wykonanie form grawitacyjnych.

Usługi poprzedzane są etapem projektowania, w trakcie którego wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie komputerowe, wspomagające nas na każdym kroku. Nasi konstruktorzy dysponują bogatą wiedzą, podpartą wieloletnim doświadczeniem. Jest to gwarancja wykonania form pozbawionych wad, które posłużą w produkcji wysokiej jakości narzędzi i wielu innych elementów.

Symulacje i prototypy

Kompleksowość realizowanych przez nas usług widoczna jest na każdym etapie procesu technologicznego. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego gwarantujemy wprowadzanie symulacji odlewniczych, przy użyciu systemów komputerowych. Pozwala nam to wyeliminować wszelkie ewentualne błędy, które mogą pojawić się na etapie produkcji. W ten sposób uzyskujemy najwyższą możliwą jakość.

Symulacje odlewnicze to też sposób na uzyskanie większej precyzji produkowanej formy, lepsze dostosowanie jej do konkretnych warunków, a także optymalizację kosztów oraz czasu potrzebnego do realizacji zamówienia.

To jednak nie wszystko, ponieważ oferujemy również wykonanie prototypów, a także tak zwanych odlewów jednostkowych. Wszystko po to, aby przedstawić Klientom próbkę gotowego produktu, a następnie dokonać ewentualnych zmian, które podwyższą jego jakość.

W naszej narzędziowni korzystamy między innymi z centrów obróbczych CNC, elektrodrążarek, szlifierek, wiertarek i tokarek. Tak bogate wyposażenie zapewnia niezbędne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Oferujemy również fachowe doradztwo oraz pomoc w optymalizacji procesu produkcyjnego. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zaznajomienia się z pełną ofertą.

Copyright reserved for AluMet 2020. Developed by R5 studio.

Bądźmy w kontakcie!

ALU-MET
Ul. Główna 82A
62-050 Krosno k. Poznania

Zadzwoń:
61 89 81 300
502 208 015

Napisz:
alumet@alumetodlewnia.eu

(strefa bezpłatnego
ładowania samochodów elektrycznych
dla naszych klientów)